O firmie

„IGATEX” jest hurtownią tkanin i dodatków krawieckich działającą na rynku od 1994 roku. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu i konsekwencji w realizowaniu wyznaczonych celów zajmujemy obecnie znaczącą i stabilną pozycję w branży.

Wieloletnia współpraca handlowa z wiodącymi producentami i dostawcami tkanin i dodatków krawieckich umożliwiła nam zawarcie wielu umów partnerskich, na podstawie których oferujemy naszym Klientom bardzo bogaty asortyment produktów w cenach fabrycznych. Z listą naszych partnerów handlowych mogę się Państwo zapoznać klikając na zakładkę „partnerzy handlowi”.

Naszym Klientom gwarantujemy najwyższą jakość, różnorodność oferowanych produktów oraz fachową obsługę. Zespół handlowy IGATEX’u tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szybką realizację zamówień.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W sprzedaży posiadamy całą gamę akcesoriów przeznaczonych do konstrukcji różnego rodzaju odzieży m.in. tkaniny, nici, flizeliny, zamki błyskawiczne, podszewki oraz dodatki pasmanteryjne. Ze względu na szeroki asortyment zaopatrujemy, nie tylko producentów odzieży, ale również sklepy pasmanteryjne.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy skontaktować się z nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego lub drogą telefoniczną – jesteśmy po to by pomóc.

Zespół handlowy IGATEX’u.